Historie

De NK Tennis (voorheen KNLTB Tennis Masters) werd in 1987 voor het eerst georganiseerd ter vervanging van de Nationale Overdekte Kampioenschappen.

Nationale kampioenen

Jaar Heren Dames
2018 Scott Griekspoor Lesley Kerkhove
2017 Robin Haase Chayenne Ewijk
2016 Botic van de Zandschulp      Bibiane Schoofs
2015 Robin Haase Richel Hogenkamp
2014 Robin Haase Richel Hogenkamp
2013 Igor Sijsling Kiki Bertens
2012 Mark de Jong Olga Kalyuzhnaya
2011 Jasper Smit Lesley Kerkhove
2010 Jasper Smit Kiki Bertens
2009 Jasper Smit Richel Hogenkamp
2008 Jasper Smit Marlot Meddens
2007 Igor Sijsling Renée Reinhard
2006 Paul Logtens Danielle Harmsen
2005 Nick van der Meer Renée Reinhard
2004 Steven Korteling Michelle Gerards
2003 Martijn Bok Michaëlla Krajicek
2002 Jasper Smit Lotty Seelen
2001 Marcel Reuter Lotty Seelen
2000 Martijn Bok Hanneke Ketelaars
1999 Martijn Belgraver Debby Haak
1998 Marcel Reuter Hanneke Ketelaars
1997 Marcel Reuter Amanda Hopmans
1996 John van Lottum Amanda Hopmans
1995 Rogier Wassen Petra Kamstra
1994 verregend verregend
1993 Sjeng Schalken Petra Kamstra
1992 Ralph Kok Stéphanie Rottier
1991 Richard Krajicek Heleen van der Berg
1990 Paul Haarhuis Linda Niemantsverdriet
1989 Christiaan Feenstra Nicole Jagerman
1988 Menno Oosting Brenda Schultz
1987 Menno Oosting Eveline Hamers
1986 Christiaan Feenstra Nicole Jagerman
1985 Michiel Schapers Marianne v.d. Torre
1984 Michiel Schapers Judith Warringa
1983 Michiel Schapers Nanette Schutte
1982 Huub van Boeckel Astrid Suurbeek
1981 Louk Sanders Marcella Mesker
1980 Louk Sanders Marianne v.d. Torre
1979 Louk Sanders Marianne v.d. Torre
1978 Louk Sanders Elly Vessies
1977 Louk Sanders Elly Vessies
1976 Louk Sanders Tine Zwaan
1975 Louk Sanders Elly Appel
1974 Louk Sanders Marijke Schaar
1973 Jan Hordijk Marijke Schaar
1972 Jan Hordijk Betty Stöve
1971 Fred Hemmes Marijke Schaar
1970 Fred Hemmes Betty Stöve
1969 Nick Fleury Marijke Schaar
1968 Tom Okker Marijke Schaar
1967 Tom Okker Astrid Suurbeek
1966 Tom Okker Trudy Groenman
1965 Tom Okker Trudy Groenman
1964 Tom Okker Trudy Groenman
1963 Jan Hajer Jenny Ridderhof
1962 Willem Maris Eva de Jong
1961 Piet van Eysden J. Baars
1960 Hans van Dalsum M. Weurman
1959 Lex Karamoy M. Vletter-Tettelaar
1958 Willem Maris F. de Soet-ten Bosch
1957 Hans van Dalsum F. Rouwenhorst
1956 Lex Karamoy J. Roos-van der Wal
1955 Hans van Dalsum M. v.d. Storm-Hermsen
1954 Hans van Dalsum J. Roos-van der Wal
1953 Lex Karamoy F. ten Bosch
1952 H. Wilton J. Roos-van der Wal
1951 H. Wilton J. Roos-van der Wal
1950 T. Hughan N. Hermsen
1949 A.C. van Swol N. Hermsen
1948 A.C. van Swol J. Roos-van der Wal
1947 H. Wilton M. Rollin Couquerque
1946 H. Wilton G. Blaisse-Terwindt
1945 I. Rinkel G. Blaisse-Terwindt
1944 niet gehouden niet gehouden
1943 niet gehouden niet gehouden
1942 T. Hughan M. Rollin Couquerque
1941 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1940 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1939 T. Hughan M. Rollin Couquerque
1938 A.C. van Swol M. Rollin Couquerque
1937 T. Hughan G. Terwindt
1936 T. Hughan G. Terwindt
1935 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1934 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1933 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1932 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1931 J. van de Heide E. Belzer
1930 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1929 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1928 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1927 H. Timmer M. Rollin Couquerque
1926 C. van Lennep K. Bouman
1925 C. van Lennep K. Bouman
1924 M. van der Feen K. Bouman
1923 H. Timmer K. Bouman
1922 R.C. Nauta C. Nauta
1921 C. van Lennep M. Taudin Chabot-Veder
1920 L.A. Nijpels M. Otten
1919 C. van Lennep L. Everts
1918 M. van der Feen L. Everts
1917 A. Diemer Kool L. Everts
1916 A. Diemer Kool A. Alting Mees
1915 A. Diemer Kool L. Everts
1914 M. van der Feen L. Everts
1913 M. van der Feen C. van Romunde
1912 A. Diemer Kool L. Everts
1911 O.P.N. Blom C. van Romunde
1910 O.P.N. Blom L. Everts
1909 O.P.N. Blom L. Everts
1908 C. Vrins L. Everts
1907 C. van Lennep L. Dolleman
1906 G.C.J. van Reenen L. Everts
1905 C. van Lennep L. Dolleman
1904 R. van Lennep E. Dolleman
1903 A.W. van Lennep N. Broese van Groenou
1902 K.W. Adriaan (K.W.A. Beukema) A. van Aken
1901 S.P. Eler (Van Rappart) A. van Aken
1900 K.W.A. Beukema A. van Aken
1899 K.W.A. Beukema Jkvr. Teding van Berkhout

Nationale rolstoeltenniskampioenen

Jaar Heren Dames
2018 Maikel Scheffers Diede de Groot
2017 Maikel Scheffers Diede de Groot
2016 Maikel Scheffers Diede de Groot
2015 Maikel Scheffers Aniek van Koot
2014 Maikel Scheffers Aniek van Koot
2013 Maikel Scheffers Jiske Griffioen
2012 Ronald Vink Marjolein Buis
2011 Ronald Vink Esther Vergeer
2010 Maikel Scheffers Esther Vergeer
2009 Robin Ammerlaan Esther Vergeer
2008 Ronald Vink Esther Vergeer
2007 Geen Geen
2006 Robin Ammerlaan Jiske Griffioen
2005 Robin Ammerlaan Korie Homan
2004 Robin Ammerlaan Jiske Griffioen
2003 Robin Ammerlaan Esther Vergeer
2002 Onno van Nes Djoke van Marum
2001 Robin Ammerlaan Esther Vergeer
2000 Robin Ammerlaan Maaike Smit
1999 Robin Ammerlaan Sharon Walraven
1998 Robin Ammerlaan Maaike Smit
1997 Eric Stuurman Maaike Smit
1996 Ricky Molier Maaike Smit
1995 Ricky Molier Monique Kalkman- van den Bosch
1994 Eric Stuurman Chantal Vandierendonck
1993 Eric Stuurman Chantal Vandierendonck
1992 Eric Stuurman Chantal Vandierendonck
1991 Gerard de Sterke Chantal Vandierendonck
1990 Gerard de Sterke Chantal Vandierendonck
1989 Gerard de Sterke Chantal Vandierendonck
1988 Hennie Hol Chantal Vandierendonck
1987 Bob van der Broek Chantal Vandierendonck
1986 Bob van der Broek Chantal Vandierendonck

KNLTB Tennis Masters

Jaar Heren Dames
2012 Igor Sijsling Kiki Bertens
2011 Robin Haase Lesley Kerkhove
2010 Thomas Schoorel Michaella Krajicek
2009 Robin Haase Richel Hogenkamp
2008 Michel Koning Arantxa Rus
2007 Igor Sijsling Renee Reinhard
2006 Robin Haase Michaella Krajicek
2005 Raemon Sluiter Michaella Krajicek
2004 Paul Logtens Michaella Krajicek
2003 Paul Logtens Tessy van de Ven
2002 Martin Verkerk Stephanie Gomperts
2001 Dennis van  Scheppingen  Hanneke Ketelaars
2000 Niet georganiseerd Niet georganiseerd
1999 Sjeng Schalken Hanneke Ketelaars
1998 Raemon Sluiter Amanda Hopmans
1997 John van Lottum Miriam Oremans
1996 Sjeng Schalken Brenda Schultz-McCarthy
1995 Jan Siemerink Brenda Schultz-McCarthy
1994 Jan Siemerink Stephanie Rottier
1993 Jan Siemerink Miriam Oremans
1992 Sander Groen Brenda Schultz
1991 Jan Siemerink Brenda Schultz
1990 Paul Haarhuis Brenda Schultz
1989 Richard Krajicek Manon Bollegraf
1988 Menno Oosting Brenda Schultz
1987 Michiel Schapers Brenda Schultz